BosnianCroatianSerbianEnglishGerman

#POKSA – sastanak sa Volonterima, gdje smo razgovarali o budućim aktivnostima koje će oni realizovati u našem klubu, te kako napisati i realizovati svoje radionice (26.02.2020.)

Danas smo održali sastanak sa Volonterima u Proni Omladinskom klubu Sarajevo, gdje smo razgovarali o budućim aktivnostima koje će oni realizovati u našem klubu, te kako napisati i realizovati svoje radionice. #POKSA

Ova aktivnost organizirana je u sklopu projekta #STaRBiH koji provodi Karuna Center for Peacebuilding , PRONI Centar za omladinski razvoj, Mali koraci – Mali koraci, Centar za izgradnju mira Sanski Most i Inicijativa mladih za ljudska prava u BiH – YIHR BiH uz podršku USAID BiH, u saradnji sa JU Centar kulture i mladih Općine Centar Sarajevo.

#proniusvakomgradu #USAIDBiH