Realizovani projekti

Naziv projektaPočetak projektaKraj projekta
FORA FESTIVAL01.01.200010.08.2011
Projekat “Zdrav život”03.01.2009 
Radionice na temu ljudskih prava sa učeničkim vijećima03.01.2009 
Kampanja “Gore vlada”01.02.200928.02.2009
Kursevi za odrasle 200901.02.200931.12.2009
Mala škola dječijih prava01.03.2009 
Projekat “Jačanje kapaciteta rukovodstva udruženja žena u ruralnom području Brčko distrikta!”01.03.200930.07.2009
Trening PR, odnosi sa javnošću01.03.2009 
Treninzi o ljudskim pravima sa učeničkim vijećima u srednjim školama Brčko distrikta01.03.2009 
Radionice za mlade Rome15.03.200915.05.2009
Edukacija za voditelja programa za Upozoravanje na mine01.06.200901.12.2009
PRONI-jeva baza trenera01.07.2009 
PROJEKAT U BIJELJINI: “Svi smo rođeni sa jednakim pravima, poštujmo ih!!!”01.09.2009 
Kampanja “Vratite mladima Omladinski centar”!30.10.2009 
Volonterski dnevnik01.12.2009 
YOUth ZONE!!!27.03.2010 
Kursevi za odrasle 201001.04.2010 
Akreditacija za rad na Upozoravanju na mine!!!19.04.2010 
Festival cjeloživotnog učenja!!!19.04.2010 
Trening za volontere/ke19.04.2010 
Film “Tamna strana djetinjstva”15.06.2010 
CIVITAS kamp u Brčkom!01.07.201005.07.2010
Pro ACTive youth for their friends”01.07.2010 
Razvoj zajednica ugroženih01.07.2010 
Radionica sa Lence Lopezom!!!22.07.201022.07.2010
Radionica sa Elementalom23.07.201023.07.2010
Pitanja mladih pitaju mladi01.08.201001.09.2010
Projekat “Sačuvajmo naše blago01.08.201001.09.2010
Vlast je u tvojim rukama01.08.201001.09.2010
14. SUSRET MLADIH RS-a27.08.201029.08.2010
Pitanja mladih i javno zagovaranje19.09.201026.09.2010
Kulturom do poštovanja različitosti01.10.2010 
Treninzi za nove volontere u Bijeljini15.10.201031.10.2010
Jačanje kapaciteta omladinskih lidera01.02.201110.01.2014
Mladi Grade Budućnost u Brčko Distriktu BiH01.04.201101.03.2014
INSTITUCIONALNI DIJALOG IZMEĐU VLASTI I MLADIH KROZ OSNIVANJE VIJEĆA MLADIH01.06.201101.05.2013
Mladi Eko Lideri01.09.201101.03.2014
SOCIJALNO PREDUZETNIŠTVO ZA MLADE01.07.201301.11.2013
Standardi Omladinskog Rada u Zajednici za Mrežu Omladinskih Klubova Brčko Distrikta BIH01.07.201301.12.2013
Erasmus+ Mladi Kontakt tačka01.01.2014 
No hate online-no hate offline03.02.2014 
Mladi u akciji/Mladi na djelu/Youth in action22.03.201401.04.2014
Kultura različitosti u BiH27.03.201410.04.2014
Ne mrzim – ne govoru mržnje na internetu22.10.2014 
Art crossing borders – Umjetnost! Ne granice!25.03.201525.03.2015
Mind the Gap19.04.201525.04.2015
Volonterizmom do razvoja lokalne zajednice02.06.201502.06.2015
Mirovni aktivizam (aktivni građani kroz toleranciju i demokratizaciju društva)25.06.201527.06.2015
„Don’t dream it – be it”17.08.201527.08.2015
Podrška obrazovanju odraslih10.10.201510.12.2015
Trening: “Interkulturalno ucenje mladih, rjesavanje konfikta, rad s mladima za vrijeme kriznih situacija”05.12.201513.12.2015
Erasmus+ Mladi Trening u Bijeljini20.02.201621.02.2016
Erasmus+ Mladi DOBOJ ISTOK17.03.201618.03.2016
„Razvoj volonterizma u sjeveroistočnoj BiH“23.03.201623.03.2016
Erasmus+ Mladi TRENING U BIHAĆU24.03.201625.03.2016
Info dan o EU programu Erasmus+ iz oblasti mladi29.03.201629.03.2016
Trening za mlade “Aktiviraj se”23.04.201624.04.2016
Volontiram, Aktiviram.23.04.201623.04.2016
Izložba fotografija “MOnuMENTI”09.05.201619.05.2016
PRONI Akademija Omladinskog Rada (PAOR)01.01.201701.01.2018
Visions of youth work Erasmus+01.01.201701.12.2017
“Građani Protiv Terorizma” (Citizens Against Terrorism) CAT 201701.05.201701.03.2018
Youth Workers Countering Violent Extremism10.07.201710.01.2019
Interkulturni Projekat Razmjene Mladih Bosna i Herzegovina – Švicarska03.08.201717.08.2017
Mladi protiv nasilnog ekstremizma MATRA01.12.201730.11.2019
“Translate EU”09.12.201711.12.2018
Ispeci pa reci (SHL)15.12.201730.06.2018
Trenizi za omladinske organizacije21.12.201729.12.2017
Društvena transformacija i pomirenje (STaR) Karuna01.01.201801.01.2021
OKORUZ 201801.01.201801.05.2019
PRONI Volonteri01.01.201831.12.2018
Budi Muško klub (Brčko)01.03.201801.03.2021
PRONI Mirovni kamp “Uljepšajmo mir” 201801.05.201830.04.2019
PRONI Škola kratkog filma 111.10.201813.10.2018
PRONI HUB20.10.201820.10.2018
PRONI Škola kratkog filma 217.11.201818.11.2018
Evropske snage solidarnosti (European Solidarity Corps)20.12.2018